Takto jsme se prezentovali v České televizi:) Děkujeme Karlu Lopraisovi a klukům z nadačního fondu Historie dobrodružství za organizaci a možnost ukázat se před kamerou. A také týmu Dobrého rána za příjemné prostředí, které pro nás vytvořili.

Ve středu 4.dubna se uskutečnilo setkání s legendárními účastníky slavné rallye Paříž - Dakar Karlem Lopraisem a Otou Měřínským, kde byli pozváni jako čestní hosté :)

V rámci 37. KOWAX Valašské rally jsme měli možnost prezentovat naše železné oře se na náměstí ve Fulneku.

Mario Böhm sbírá povinné letové hodiny s dronem. Díky John Honker za školení :)

Na BobCrossu jsme se sice neumístili, ačkoliv do toho Rosťa a hlavně Georgiano dali úplně všecko, ale získali jsme spousty nových kontaktů a píší o nás i místní deníky -Valašský deník 10.3.2018

Čas se krátí, a jak se říká: dobrá rada nad zlato! Obrátili jsme se tedy na instanci nejvyšší. Ačkoliv se nechystáme závodit, zkušenosti někoho, kdo se nebojí tak náročného závodu jako je RALLYE DAKAR se nám rozhodně budou hodit.

Polepy aut

09.02.2018

Tak už máme frajerské loga na kapotách, aby všichni věděli jací jsme blázni :) Jak nám šlo lepení můžete mrknou i na našem Youtube kanálu.

Naše auta

09.02.2018

Rádi bychom Vám představili naše železné oře, do kterých jsme investovali nejen peníze, ale hlavně čas, krev, pot a občas i slzy. Věříme, že to jsou auta, která se na tak náročné cestě osvědčí a nezklamou.

Slovensko 2017

05.11.2017

Naše první společná akce s již hotovými auty a jako oficiální spolkový "promo" víkend. Důvody byly dva.